Facebook

Architektura wnętrz

21.06.2011Mocha Mojo

Tagi: architektura wnętrz, design, kawiarnia, wnetrza

Mocha Mojo to kawiarnia, której wnętrze wygląda jak żywcem wyjęte z Tronu lub Matriksa. Pełen futuryzm. Autorami są projektanci z Mancini Design.

Mocha Mojo

Wnętrze jest miejscem, gdzie spotykają się ze sobą różne kolory. Nie jest jednak tak, że jedna ściana kontrastuje z inną. W Mocha Mojo spytają się prostokątne paczki kolorów. W ten jakże pomysłowy sposób powstało miejsce o niepowtarzalny klimacie. Oprócz skomasowanego ataku kolorów Mocha Mojo jest także świątynią prostoty i puryzmu.

Mocha Mojo

Brak tutaj ornamentów i obłości. Jedynymi ornamentami są kolory i jak pokazują załączone do artykułu fotografię ze swojej roli wywiązują się one wspaniale. Oglądając to wnętrze przychodzi do głowy także skojarzenie z domkami z klocków lego. Wszystko za sprawą konsekwentnej regularności i precyzji.

Mocha Mojo

Mocha Mojo to kawiarnia, do której warto iść chociażby po to, aby podziwiać feerię barw i regularnych form. Dzięki kreatywności projektantów z Mancini Design powstało wnętrze o zupełnie ekstraordynaryjnym charakterze, jeden z kandydatów do tytułu wnętrza roku 2011.
Via contemporist.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry