Facebook

433 posty 59 wątków Forum » Wnętrza » Łazienka

Autor
avast avast
10 lat, 3 miesiące temu
Wiadomość prywatna
witam chcę założyć wątek poswięcony waszym wyobrażeniom jak i stanowi faktycznemu idealnych łazienek.
  Odpowiedz
avast avast
10 lat, 3 miesiące temu
Wiadomość prywatna
To jest mój model wymarzonej łazienki jaką chciałabym mieć w przyszłościTo jest wizja mojej wymarzonej łazienki, piękna w swojej prostocie i idealna pod każdym względem,
  Odpowiedz
bukowa bukowa
10 lat, 3 miesiące temu
Wiadomość prywatna
rzeczywiście bardzo fajna w szczególności podoba mi sie kolor i odcien płytek
  Odpowiedz
gazelka17 gazelka17
10 lat, 3 miesiące temu
Wiadomość prywatna
prosto i przestronnie. jeden warunek jaki musi być spełniony żeby mieć taką łazienkę jest taki że trzeba posiadać duże metraż
  Odpowiedz
Marzena Marzena
10 lat, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
jak dla mnie to zbytnie marnotrawstwo przestrzeni. chociaż płytki w bardzo fajnym i ciekawym odcieniu
  Odpowiedz
Mrs_Robinson Mrs_Robinson
10 lat, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
Idealna łazienka może być mała ale przytulna dla mnie idealna łazienka wyglądaął by tak. Dokładnie zagospodarowana
  Odpowiedz
Patrysia Patrysia
10 lat, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
no bardzo fajnie urządzona łazienka i nie ma zbędnie pustych przestrzeni czy nie jest wszystko an siebie nałożone
  Odpowiedz
madzia madzia
10 lat, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
bardzo fajna łazienka i w dodatku wydaje mi się że naładowana pozytywnymi emocjami ze względu na użytą w niej kolorystykę
  Odpowiedz
mobydick mobydick
10 lat, 2 miesiące temu
Wiadomość prywatna
JA LUBIĘ BARDZO KOLOROWE JASNE I WIOSENNIE , RADOŚNIE URZĄDZONE ŁAZIENKI. TAK JAK TA PRZEDSTAWIONA NA ZDJĘCIU POWYŻEJ
  Odpowiedz
wersalka
9 lat, 3 miesiące temu
Wiadomość prywatna
jestem fanką łazienek z połączeniem kolorów szarości z pomarańczami, tak jak na przykład ta łazienka mała, ale bardzo ciekawie rozwiązana.
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.

do góry